Hakkımızda

Kartepe Kombi Servisi olarak bundan yaklaşık 21 yıl öncesinde hizmet sektörüne ilk adımı atmış bulunmaktayız. Bu zamana kadar gelmemizdeki sebep de genel anlamda başarılarımızdır diyebiliriz. Firma olarak tüketicilerimizin isteklerini her zaman dikkate aldığımız için bu sebeple de her zaman onları memnun etmeye çalıştığımızdan dolayı bugün hizmet sektöründe ilk sıradaki yerimizi almaktayız. Kartepe Kombi Servisi olarak üzerimize düşen görev ne ise her şeyden önce yerine getirebilme çabası içerisindeyiz. Çünkü bizler var gücü ile çalışmakta olan bir firma olarak tüketicilerimizi üzecek ya da onları zor durumda bırakacak davranışlardan sakınmakta ve yolumuza da bu şekilde devam etmekteyiz. Sizler de eğer teknik açıdan yaşadığınız tüm kombi sorunlarında bizlere ulaşabilir her anlamda teknik açıdan bilgileri yine bizlere ulaşarak çağrı merkezi ekibimizden alabilirsiniz. Firma olarak bugüne kadar nasıl memnuniyetiniz için alanımızda ilerleme kat edip sizleri beklenti karşılamada yalnız bırakmadık ise bugün de yine aynı hedef içerisinde olup sizleri yalnız bırakmayarak kalıcı çözümler çıkaracağız. Bizlere güvenmeniz her açıdan istediğimiz bir durumdur.

Bu sebeple de kombi sorunlarınızı öncelikle tespit ediyor sonrasına nasıl bir çözüm uygulaması yapacak isek sizlere mutlaka bu konuda bilgiler aktarıyoruz.

Bu sayede hem bizlere de güvenmiş oluyorsunuz hem de yaşadığınız başka kombi sorunlarında yine bizleri tercih etmiş oluyorsunuz. Bizler her daim tüketicilerimizi bu şekilde memnun ederek aranılıyoruz. Bu şekilde seçilebilir olmaktan da her zaman için onur ve gurur duymaktayız. Sizler de eğer teknik bakımdan iyi olmanın yanı sıra hem güvenilir hem de başarılı bir firma arıyorsanız ve bu firmanın sizler için kalıcı olmasını istiyorsanız tüm bu isteklerinize yanıt bulabileceğiniz firmamızı arayabilirsiniz.

Dün de bugün de olduğu gibi kombi konusunda uzman olan tekniker ve teknisyenlerimizle aynı zamanda bilgili olan çağrı merkezi personellerimizle huzurlarınızda olacağız. Kombinizdeki sorunun yanı sıra marka model ayırımı olmaksızın yaşanılan tüm sorunlara kalıcı olacak şekilde çözümler sağlayacağız ki asla mağdur olmayın. mağduriyeti yaşadıysanız da bu mağduriyeti direk yerini memnuniyete bıraksın. Profesyonel kadromuz tüm sorunlarınızı gidermede huzurlarınızdan bir gün olsun ayrılmayarak en iyiyi uygulamaya çalışacaktır.