Kombi Servisi

Kombi servisi olarak cihazlarınızın bakım, onarım, tamir gibi hizmetlerinde çözüm ortağı olan firmamız hizmetini en kaliteli ve kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Servis elemanlarımız eğitimli ve konusunda uzman kadrosu ile teknolojik ekipmanlarıyla size hizmet vermektedir. Kiturami kombi ve tüm kombilerinizde meydana gelebilicek arizalara pratık ve kesin çözümlerle en kısa surede sonuçlandıracaktır.Servis ücretini en az mınumuma ındırerek kaliteli işçilik le sizi ve ailenizin butçesını sarsmıyoruz.

Kombi ve ısıtma cihazlarınıza uygulanan yanlış bir işlem sonucunda size aldığınız fiyatdan çok daha büyük masraflar oluşturabilir ve uzun süre bir mağduriyet yaşatabilir. Bu nedenlerden dolayı çağıracağınız servisin işi iyi bilen eğitimli personeller olduğundan emin olun.

Firmamız kapsamında çalışan teknikerlerimizin hepsi özel olarak eğitim almış , müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli ,cihazların kullanımı hakimiyetine sahip bir ekibe sahibiz.

Servisimiz arıza bildirimlerini merkezde toplayarak bölgelerinde bulunan mobil ekiplere bildirir aynı gün içerisinde probleminizi ortadan kaldırmaya çalışır. Önem verdiğimiz konulardan bir taneside alınan çağrıya en kısa sürede geri dönüş sağlayabilmektir.